UV produkty

Ponúkame množstvo UV produktov na rôzne účely. Všetky UV produkty sú ťažko viditeľné voľným okom alebo vôbec viditeľné. Náter alebo nástrek sa stáva viditeľným len pod UV svetlom, pod ktorým jasne žiari. Hlavný rozdiel medzi týmito UV produktami a SelectaDNA sadou na označovanie majetku je, že  produkty v tejto kategórii neobsahujú DNA kód.

Používajú sa na dokázanie, že uvedený tovar alebo majetok bol ukradnutý alebo bolo s ním manipulované neautorizovanou osobou.

UV pasty a prášky sa prenášajú na ruky tak, že si to páchateľ ani neuvedomí. Používajú sa na označenie bankoviek, mincí, kľúčiek na dverách, trezorov, nádrže na vozidlách, pracovných stolíkov a zásuviek atď...

UV atrament je voľným okom neviditeľný a používa sa na označovanie jednotlivcov, keď opúšťajú chránenú zónu - napr. pri koncertoch, v nočných kluboch a diskotékach. Pri návrate späť môže ochranka jednoducho posvietiť UV svetlom na ruku osoby a zistiť, či označenie na ruke má alebo sa jedná o novú osobu zvonku.

UV sprej má širokú škálu použitia. Napr. jedna spoločnosť si ošetrila šindle na streche, pretože mala podozrenie, že im tieto šindle berie susedná spoločnosť. Jeden obecný úrad zasa strieka staré pneumatiky, pretože mal podozrenie, že boli na skládku dovážané ilegálne. Sprej je možné využiť podľa individuálnych potrieb súkromných osôb alebo spoločností.

Strana 1 z 1:    4 Items


Strana 1 z 1:    4 Items