Osobná obrana

Stále viac ľudí je nútených pracovať mimo tradičných pracovných hodín, samotne a na rôznych lokáciach. Spoločnosti by sa mali postarať o ochranu a monitorovanie pracovníkov počas práce.

Sebaobrana

SelectaDNA Spray na obranu je ručný kompaktný spray, ktorý sa používa na prevenciu a obranu pri osobných útokoch. Je ideálnym bezpečnostným riešením pre pracovníkov pracujúcich osamote, bezpečnostné služby, obchodníkov, bezpečnostnú službu v nočných podnikoch, pri kritických športových zápasoch, zamestnancov verejnej dopravy, taxikárov, mestských policajtov a pod.

Obsluhuje sa jednou rukou, ako bežný spray - zatlačením palca alebo ukazováka na nádobku spraya a ten následne priamo ostrieka útočníka s roztokom obsahujúcim jedinečný DNA kód. Spray na sebaobranu označí pokožku a oblečenie tak isto ako SelectaDNA sprayový systém (sprcha). Toto následne umožňuje polícii presne spojiť útočníka s kriminálnym činom, ktorý spáchal.

PRÍPAD SBS V NÁKUPNOM CENTRE

Bezpečnejšie nakupovanie vo Westfielde

SelectaDNA Spray na sebaobranu používa SBS v najväčších Európskych mestských nákupných strediskách, vo Westfielde v Shepherds Bush, v západnom Londýne a Stratforde vo východnom Londýne. Taktiež ho používajú na ochranu bezpečnostné služby v nočných kluboch a diskotékach vo Veľkej Británii a služby v kritickým častiach mesta.