Chelsea Clip

 

Bary, kaviarne, reštaurácie, športoviská, čakárne

Chelsea klipy sú výborným riešením problému krádeží kabeliek a osobných tašiek. Používajú sa v baroch, kaviarňach, fast-foodoch a kdekoľvek inde, kde môžu byť osobné tašky a kabelky ukradnuté.

Špeciálne vyrobený

Chelsea Clip je špeciálne vyrobený držiak, na ktorý sa zavesí osobná taška alebo kabelka. Taška sa zavesí na klip jednoducho, avšak na zvesenie je potrebné použiť obe ruky. Tento systém zvešiavania znemožňuje zlodejom kabelku "vytrhnúť".

Industrial strength

Chelsea Clips sa pripevňujú pomocou obojstranne lepiacej vrstvy a skrutkami (dodávané spolu s klipmi). Klipy sa zvyšajne upevňujú zospodu stolov, alebo na vertikálne povrchy ako napr. predné steny barov, steny alebo operadlá stoličiek. Tiež môžu byť inštalované na zástenách toaliet.

Klip na každé jedno miesto

Chelsea klip poskytuje pohodlné miesto s osobným priestorom, kde si môže návštevník aleob zákazník pohodlne a bezpečne uložiť tašku alebo malú batožinu.

Chelsea klipy môžu byť použité vo všetkých reštauračných alebo občerstvovacíh zariadeniach, ale taktiež vo všetkých typoch dopravy, vrátane autobusov, vlakov a taxi, v skúšobných kabínkach a na športoviskách.

Dajte svojím návštevníkom vedieť, že používate Chelsea bezpečnostné klipy

Spolu s klipmi by ste mali použiť nálepky a plagáty na odpudenie potenciálnych zlodejov a ako pripomienku zákazníkom o vašej starostlivosti.

 

Pre väčšie objednávky nás prosím kontaktujte pre individuálne nacenenie.

Strana 1 z 1


Strana 1 z 1