O nás

Selectamark Security Systems plc 

Selectamark Security Systems plc (Veľká Británia) je leadrom v poskytovaní ochrany majetku značením od roku 1985. Od tohto času Selectamark pomohla majiteľom domov, firmám a školám ochrániť ich majetok, označením viac ako 25 miliónov cenných vecí. Spoločnosť sídli vo Veľkej Británii v Kente a poskytuje služby zákazníkom cez svoju rastúcu sieť distribútorov po celom svete.

PPZ SYSTEM s.r.o.

Spoločnosť PPZ SYSTEM s.r.o., je výhradným distribútorom výrobkov spoločnosti Selectamark Security Systems plc. na Slovensku a v Českej Republike. PPZ SYSTEM s.r.o. bola založená v roku 2009. Svojim pôsobením na slovenskom a českom trhu je článkom v boji proti kriminalite.

Globálny dopad - distribúcia do viac ako 20 krajín sveta

Selectamark systémy sú patentované a distribuujú sa po celom svete. Na tejto webovej stránke sa môžete dozvedieť detaily o SelectaDNA - novej DNA forenznej emulzie na označovanie majetku, ktorá dosahuje neuveriteľné výsledky v redukcii kriminality a prevencie.

Úspech týchto výrobkov počas rokov narastá, pretože sú to výrobky najvyššej kvality, ponúkame najlepší zákaznícky servis a výnimočnú hodnotu.

Veľkú Britániu každý rok krádeže a prepadnutia stoja milióny libier. Permanentné bezpečnostné značenie je jednoduchá, nízkonákladová a vysoko efektívna prevencia. Permanentne označený majetok je pre zlodejov neatraktívny, nakoľko je takmer nemožné ho predať alebo značenie odstrániť. Naviac, ak je ukradnutý, majetok je ľahké identifikovať a je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že bude vrátený pôvodnému majiteľovi. Selectamark označovacie sady sú ideálne na značenie kancelárskej techniky a vybavenia, motorové vozidlá, bicykle, motorky, karavány, cennosti - obrazy, šperky, domáca technika a veľa ďalších predmetov.

Odporúčané poisťovňami

Veľa poisťovacích spoločností vo svete aktívne odporúčajú SelectaDNA svojim poistencom. Produkty sú schválené políciou a disponujú statusom Secured by Design. Spoločnosť Selectamark vkladá veľké úsilie do poskytovania vysokej pridanej hodnoty v najbezpečnejších a najkomplexnejších produktoch na trhu a samozrejme do poskytovania vynikajúceho zákaznického servisu.

Ak vyžadujete sofistikovanejší systém, ponúkame Vám neodstrániteľný štítok v kombinácii s našim originálnym značiacim systémom. Iné varianty identifikácie majetku sú odstráneniu odolné štítky a PVC štítky - oboje dostupné aj s čiarovými kódmi ako voliteľným prvkom.